Динамо виграло у Миная: дебютним голом відзначився Царенко, також забив Ванат

Переглядів 2229
Динамо святкує гол у ворота Миная. Фото: Google
Київське Динамо завдяки голам Антона Царенка та Владислава Ваната перемогло Минай на своєму полі. Динамівці здобули вікторію з рахунком 2:0.

Восьмого квітня в рамках 20 туру Прем’єр-ліги України київське Динамо на своєму полі зіграло з закарпатським Минаєм.

Перший тайм цього протистояння вдалося виграти столичному гранду з рахунком 1:0. Єдиним голом до перерви відзначився 18-річний півзахисник киян Антон Царенко. Цікаво, що для молодого таланта це дебютний гол у футболці Динамо.

Стосовно уродженця Конотопа Царенка додамо, що він з 2017 року грає в системі Динамо. З 2022 року Антон виступає за основну команди киян. До слова, це вже сьомий матч Царенка за динамівців.

У другому таймі матчу з Минаєм за Динамо голом на 62 хвилині також відзначився 21-рчний форвард Владислав Ванат.

Зустріч у підсумку завершилася перемогою київської команди з рахунком 2:0.

УПЛ. 20 тур

Динамо Київ – Минай – 2:0 (1:0)

Голи: Царенко, 35, Ванат, 62.

Зазначимо, що на даний момент Динамо з 39 очками в активі посідає четверте місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України. Минай з 18 балами розташувався на 14 позиції в чемпіонаті України.