Перша ліга

Вольова перемога у стартовому матчі Першої ліги нового сезону: як зіграли Агробізнес і Металіст

Переглядів 6584
Олександр Карпенко
Агробізнес у вольовому стилі стартував у новому сезоні Першої ліги. Команда Олександра Чижевського вийшла переможцем у протистоянні з Металістом.

Агробізнес з рахунком 2:1 обіграв Металіст в домашньому поєдинку першого туру в Першій лізі.

Команда з Волочиська пропустила першою від Абрамова, проте швидко змогла прийти до тями після перерви.

На старті другого тайму Агробізнес завдяки голу Станковича зрівняв рахунок, а за десять хвилин трапився епізод, який вирішив долю матчу.

Рязанцев ціною другої жовтої картки зупинив гравця Агробізнеса, а залишившись у меншості Ісаєнко привіз пенальті на ворота Металіста. Арбітр вказав на 11-метрову позначку. Войтіховський своїм ударом не залишив шансів Рибаку.

Граючи в меншості Металіст кілька разів огризнувся та міг претендувати на нічию, але Агробізнес зміг втримати переможний результат.