Рух-2 переміг, а як зіграли другі команди Олександрії з Костишиним та Колоса з Харатіним: результати у Другій лізі

Переглядів 65
Артем Жилінський
Логотип Другої ліги. Колаж: ПФЛ
У неділю, 22 вересня, відбулися матчі сьомого туру Другої ліги України. Сайт «Український футбол» інформує про результати сьогоднішнього дня та турнірне становище команд.

Сьогодні, 22 вересня, першими зіграли свій матч сьомого туру Другої Ліги Рух-2 та Реал Фарма. Господарі поля здолали своїх опонентів із рахунком 2:0, відзначившись голами в першому та другому таймі.

Рух-2 – Реал Фарма – 2:0

Голи: Музичук, 35, Панченко, 50

Далі грали ФК Ужгород та тернопільська Нива 2. В цьому поєдинку не було забитих м’ячів і фінальний свисток зафіксував «суху» нічию із рахунком 0:0

Ужгород – Нива-2 – 0:0

Потім Олександрія-2 приймала ковалівський Колос-2. Гості впевнено здолали господарів поля із рахунком 2:0, забивши по одному м’ячу в кожному із таймів.

Відзначимо, що в цій грі на полі були Денис Костишин та Ігор Харатін.

Олександрія-2 – Колос-2 – 0:2

Голи: Любко, 42, Шевчук, 51

Завершували сьогоднішній ігровий день Скала 1911 та Ревера 1908. Перемогу в цьому матчі здобули господарі поля, забивши два м'ячі в другому таймі.

Скала 1911 – Ревера – 1908 – 2:0

Гол: Грицак, 69, 89