Аматори

Скандал в українському футболі: гравця зупинили на блокпості, команда запізнилася – суперник відмовився грати

Павло Клименко
411
Футболісти Нафтовика. Фото: ФК Нафтовик
Матч восьмого туру аматорського чемпіонату України між Авангардом із Лозової та Нафтовиком з Охтирки не відбувся через несподівану причину.

Один із гравців охтирського Нафтовика дорогою на гру був зупинений на блокпості для перевірки документів. Через затримку у три години вся команда запізнилася на стадіон. Таку інформацію повідомила пресслужба Авангарда.

Після узгодження з делегатом ААФУ гру перенесли на 14:30, однак, коли футболісти Нафтовика прибули о 14:37, суперник відмовився виходити на поле, пославшись на запізнення.

«Команда-суперник зобов’язана дотримуватись Регламенту і не прикриватися воєнним станом», – заявили в пресслужбі Авангарда.

У свою чергу, Нафтовик звинуватив опонентів у нечесній грі:

«Ми їхали понад 260 км, ще три години стояли на блокпості. Нам підтвердили телефоном, що матч відбудеться, але керівництво та вся команда Авангарда відмовилась виходити на поле трактуючи тим, що Нафтовик спізнився на 7 хвилин», – повідомив клуб у заяві.

Тепер Авангард звернувся до Асоціації аматорського футболу України з вимогою зарахувати супернику технічну поразку та застосувати дисциплінарні санкції.

Реклама
9.7
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри