Авторські матеріали

Гол через себе на останній хвилині, хет-трик Бондаренка, святкування у стилі Роналду: найцікавіші події шостого туру УПЛ

Переглядів 343
Руслан Мороз
4 голоси
Артем Бондаренко і Дмитро Криськів, фото: ФК Шахтар Донецьк
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Розбиті носи, Олександрія перервала переможну серію, гол через себе, хет-трик Бондаренка. Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про шостий тур української Прем’єр-ліги.

У шостому турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Кров туру

Гравець Оболоні Тарануха отримав по обличчю у грі проти Олександрії. Довелося навіть робити заміну.

А гравець Полісся Артем Смоляков розбив носа у матчі з Вересом.

Рука туру

М'яч влучив у руку захисника Оболоні після пострілу від Жуана Безерри. Арбітр не призначив пенальті.

Не вдалось завантажити відео.

Глядачі туру

Сергій Ковалець завітав на гру Оболоні та Олександрії, за яку грає його син Кирило.

Василь Кобін на матчі Чорноморець - Інгулець.

Тренер Металіста 1925 Патрік ван Леувен завітав на матч Динамо проти Зорі.

Юрій Максимов на матчі Лівого Берега та Кривбасу.

Емоції туру

Руслан Ротань був незадоволений тим, що у ворота Оболоні не призначили пенальті після падіння Беззери. Руслан Петрович порекомендував арбітру знайти окуляри.

Серія туру

Олександрія не змогла обіграти Оболонь у виїзному матчі шостого го туру – 0:0. До цього у команди Руслана Ротаня було чотири перемоги поспіль.

Фейл туру

Воротар Чорноморця Артур Рудько кудись не туди вкинув м'яча. Пощастило, що суперник не влучив у ворота.

Голи туру

Півзахисник Чорноморця Олександр Пшеничнюк забив у ворота Інгульця на останніх хвилинах матчу ударом через себе!

Ще один гарний гол на рахунку Олександра Зубкова з Шахтаря у грі проти Карпат:

Відео голу Зубкова

Оператор туру

Андрію Ярмоленку перед грою з Зорею не сподобалось, що оператор надто близько знімав настанови капітана киян:

Виховна робота туру

Після гри Зоря – Динамо в ефір потрапив епізод, як Андрій Ярмоленко проводить виховні роботи Тимуру Корабліну, активно жестикулюючи руками.

Переможна серія туру

Динамо здолало Зорю з рахунком 2:0. Після чотирьох проведених матчів в активі киян чотири перемоги.

Такого результату столична команда досягла вперше з сезону 2018/2019. Тоді Динамо виграло всі свої матчі з однаковим рахунком - 1:0.

Тренування туру

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич індивідуально потренував голкіпера Фесюна.

Відео тренування Пушича і Фесюна

Рикошет туру

Артем Бондаренко завдяки рикошету від захисника Карпат зміг перекинути голкіпера і вивести Шахтар уперед.

12-й гравець туру

Головний тренер Карпат Владислав Лупашко чомусь вирішив вибігти на поле та віддати пас гравцю львівського клубу, хоча м'яч перед цим не вийшов за межі поля.

Бомбардир туру

Артем Бондаренко зробив хет-трик у матчі з Карпатами (5:1).

Відео хет-трику Бондаренка

Вилучення туру

Півзахисник Ворскли Олександр Скляр отримав другу жовту картку вже на 39-й хвилині гри проти Руху.

Волейбол туру

Воротар Ворскли Павло Ісенко у волейбольному стилі рятував команду у грі проти Руху.

Атака туру

Птахи атакували карний майданчик Руху:

Бійка туру

Захисник Руху Роман Дідик влетів у ноги Ібраїма Кане, зірвавши небезпечну атаку Ворскли. Це не сподобалось гравцям полтавської команди.

Святкування туру

Півзахисник Кривбасу Максим Задераку забив у ворота Лівого Берега та відсвяткував у стилі Криштіану Роналду.

Відзнака туру

У Поліссі перед грою з Вересом відзначили колишнього головного тренера команди Сергія Шищенка. Подарували пам'ятну футболку та перстень, подякували за вихід у єврокубки минулого сезону.

Голова туру

Гравець Вереса Микола Гайдучик блискуче забив головою у ворота Полісся.

Відео голу Гайдучика

Вболівальники туру

Захисник Полісся Сергій Чоботенко отримав травму у грі з Вересом, залишив поле та пішов роздавати автографи юним фанатам.

Травма туру

Оборонець ЛНЗ Хайдін Саліху отримав неприємну травму у грі проти Колосу. Захисника понесли на ношах з поля.