Ліга Чемпіонів

Рух дав справжній бій, але вилетів з Юнацької ліги УЄФА: відео переможного голу Мілана

Переглядів 1560
Дмитро Котков
Гравці Руха в Італії. Фото: Рух
Львівський Рух зустрівся з італійським Міланом в рамках плей-офф Юнацької ліги УЄФА. Українська команда пропустила від «россонері» аж на 85 хвилині та програла поєдинок.

28 лютого в Італії в рамках 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА львівський Рух зіграв з Міланом.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. У другій половині зустрічі також довго не було зафіксовано взяття воріт. На 85 хвилині Кевін Дзеролі своїм точним ударом головою вивів «россонері» вперед. Руху не вдалося повернути паритет статусу поєдинку.

Як підсумок, матч завершився перемогою Мілана з рахунком 1:0. До чвертьфіналу вийшла італійська команда.

Юнацька ліга УЄФА. 1/8 фіналу

Мілан U-19 - Рух U-19 - 1:0 (0:0)

Гол: Дзеролі, 85.

Відео переможного голу італійської команди можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

Зазначимо, що на попередній стадії плей-офф Рух зустрічався з іншою міланською командою, а саме Інтером. Після нічиєї 1:1 доля матчу вирішувалася в серії пенальті, де сильніше виявилися львів’яни, які виграли з рахунком 4:3.

Ще раніше на стадії плей-офф Рух виграв у турецького Галатасарая (3:1, 3:1) та у польського Заглембе (1:0, 0:0).

Якщо аналізувати загалом виступ Руха в дебютній для себе Юнацькій лізі УЄФА, можна сказати, що львівська команда досягла справжнього успіху.