УАФ затвердила оновлений список стадіонів, на яких можна грати матчі УПЛ: відбулися зміни

Переглядів 1068
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
УАФ затвердила оновлений список стадіонів, на яких можна грати матчі УПЛ: відбулися зміни
Стадіон Олімпійський. Фото: Google
Стало відомо, на яких аренах можна буде грати поєдинки Прем'єр-ліги України. У списку опинилися стадіони з Києва, Київської области, Полтави, Одеси, Ужгорода та інших міст.

Виконавчий комітет УАФ на своєму засіданні вирішив затвердити оновлений список стадіонів команд Української Прем’єр-ліги сезону-2022/2023, на яких дозволено проведення матчів відповідно до вимог «Додаткових заходів безпеки для організації та проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах воєнного стану».

До списку увійшло 18 стадіонів: НСК «Олімпійський», «Арена Львів», «Ворскла» ім. О. Бутовського, «Чорноморець», «Авангард» Ужгород, «Динамо» ім. В. Лобановського, «Колос», «Ніка», «НТК ім. В. Баннікова», «Оболонь Арена», «Тернопільський міський стадіон ім. Р. Шухевича», «Україна» Львів, «Гірник» Кривий Ріг, «Інгулець», «Минай-Арена», СКІФ та «Авангард» Рівне. На кропивницькій арені «Зірка» можна грати за умови надання всіх документів, передбачених додатковими заходами безпеки для організації та проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах воєнного стану.

До попереднього списку додалися «НТК ім. В.Баннікова», «Україна» Львів, «Гірник» Кривий Ріг, «Інгулець», «Минай-Арена», СКІФ та «Авангард» Рівне.

Зазначимо, що поєдинки УПЛ тепер заборонено проводити на «Дніпро-Арені», харківському ОСК «Металіст», запорізькій «Славутич-Арені», луцькому «Авангарді» та «Черкаси-Арені».