Ліга Чемпіонів

Вистачило два слова: Мілевський особливо відреагував на результат жеребкування ЛЧ одного матчу

Сергій Стаднюк
185
Артем Мілевський. Фото: Instagram
Ексфорвард Динамо та збірної України Артем Мілевський двома словами відреагував на чергове протистояння мадридського Реала і Манчестер Сіті у ЛЧ.

Колишній форвард збірної України та Динамо Артем Мілевський коротко прокоментував результати жеребкування плей-оф Ліги чемпіонів сезону 2025/26, за підсумками якого знову була сформована добре знайома всім афіша: Реал Мадрид зіграє проти Манчестер Сіті.

Артем Мілевський, який ніколи не приховував своєї симпатії до клубу українця Андрія Луніна, відреагував на новину максимально лаконічно. У чаті свого Telegram-каналу він залишив лише два слова:

«Да уж», – дав Мілевський зрозуміти, що чергове перетинання двох грандів уже сприймається як закономірність.

  • Для Реала це протистояння стало майже традиційним: мадридський клуб у восьмий раз за останні десять сезонів Ліги чемпіонів зустрінеться з Манчестер Сіті.
  • Команди перетиналися у плей-оф у чотирьох попередніх розіграшах турніру, а загалом зіграли між собою в п’яти з шести останніх єврокампаній.
  • Лунін у нинішньому сезоні провів лише три матчі за Реал у всіх турнірах, пропустивши сумарно вісім голів.
  • Контракт Андрія з іспанським колективом чинний до 30 червня 2030 року. Transfermarkt оцінює вартість голкіпера у 15 млн євро.
Реклама
9.6
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри