Незважаючи на виліт з єврокубків: футболіст Шахтаря потрапив до символічної збірної тижня Ліги конференцій
Центральний захисник донецького Шахтаря Микола Матвієнко після матчу проти Кристал Пелас (1:2) потрапив до символічної збірної тижня Ліги конференцій.
Вчора, 7 травня, в рамках матчу-відповіді півфіналу Ліги конференцій донецький Шахтар на виїзді поступився англійському Кристал Пелас з рахунком 1:2 та вилетів з цього турніру.
Однак центральний захисник та капітан «гірників» Микола Матвієнко зумів проявити себе в другому поєдинку та за даними Sofascore потрапив до символічної збірної тижня Ліги конференцій.
Український футболіст відіграв весь поєдинок та отримав 7,9 бала за гру з Кристал Пелас. До символічної збірної увійшли шість футболістів Райо Вальєкано, три гравці Кристал Пелас та один представник Страсбурга.
- У фіналі турніру відбудеться протистояння Кристал Пелас та іспанського Райо Вальєкано.
- Фінал Ліги конференцій відбудеться 27 травня у німецькому Лейпцигу.
- Матвієнко цього сезону відіграв 41 матч у складі донецького Шахтаря, в яких відзначився однією результативною передачею.
- Transfermarkt оцінює захисника збірної України в 15 мільйонів євро.