Єврокубки

Рішенням УЄФА та вболівальників по всій Європі: що виграв юний гравець Шахтаря

Сергій Стаднюк
41
Ізакі Сілва. Фото: ФК Шахтар
Фантастичний гол хавбека Шахтаря Ізакі Сілви у ворота Леха переміг у голосуванні за найкращий м’яч тижня в Лізі конференцій, випередивши конкурентів.

Шахтар здобув упевнену перемогу над польським Лехом у першому матчі 1/8 фіналу Ліги конференцій – 3:1. Крапку в поєдинку поставив півзахисник донецької команди Ізакі Сілва, який відзначився ефектним голом ударом через себе.

19-річний хавбек прийняв м’яч поблизу воротарського майданчика, а вже другим дотиком виконав видовищний удар через себе, не залишивши шансів голкіперу. Цей м’яч став другим для Сілви в поточному сезоні єврокубків.

Яскравий епізод не залишився непоміченим і на рівні турніру. Напередодні гол бразильського півзахисника був номінований на звання найкращого за тиждень у Лізі конференцій.

У підсумку саме м’яч Ізакі Сілви переміг у голосуванні вболівальників, випередивши голи Шера Ндура з Фіорентини, вінгера АЕКа Абубакарі Койта та нападника Райо Вальєкано Алемао. Таким чином, ефектний удар гравця Шахтаря офіційно визнано найкращим голом тижня у турнірі.

  • Матч-відповідь між Шахтарем і Лехом пройде також у Польщі: у Кракові в наступний четвер, 19 березня.
  • Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.
Реклама
9.6
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри