Кубок

Буковина на межі суворого покарання після матчу з Динамо: чернівецький клуб зробив заяву

Павло Клименко
723
Фото: ФК Буковина
Чернівецька Буковина отримала фінансове стягнення від КДК УАФ за підсумками півфінального матчу Кубка України проти київського Динамо (0:3).

Як повідомляє пресслужба Буковини, наразі клуб несе фінансові збитки через порушення правил поведінки глядачів на трибунах, несанкціоновані вибігання вболівальників на футбольне поле, використання піротехнічних засобів, скандування нецензурного та образливого характеру на адресу арбітрів тощо. 

«ФК Буковина безмежно цінує палку підтримку вболівальників, проте має попередити про серйозні ризики. Окрім значних фінансових втрат, у випадку повторення подібних інцидентів клуб може бути покараний проведенням домашніх матчів без глядачів. Порожні трибуни на стадіоні «Буковина» – це найгірше покарання як для гравців, так і для відданих фанатів». 

Клуб звернувся до вболівальників команди з проханням дотримуватися правил поведінки на стадіоні, не вибігати на футбольне поле і не використовувати піротехнічні засоби, утримуватися від вигуків образливого та нецензурного змісту на адресу арбітрів. 

Як повідомляє офіційний сайт УАФ, Буковина заплатить штрафів за матч з Динамо на суму 625 тисяч гривень.

Декілька днів тому Буковина офіційно гарантували собі звання чемпіонів Першої ліги. Чернівецька команда оформила історичне досягнення за чотири тури до завершення чемпіонату. До цього моменту найвищим результатом клубу у Першій лізі було друге місце, завойоване у сезоні 1995/96 – рівно 30 років тому.

  • Буковина впевнено посідає перше місце в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 72 очки.
  • Другу позицію займає одеський Чорноморець, у якого 57 балів в активі.
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри