«Це й не дивно, оскільки у Динамо велика обойма гравців»: Буяльський почув вердикт Максимова щодо себе
Тренер і експерт Юрій Максимов в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» оцінив ігрову форму хавбека і капітана Динамо Віталія Буяльського.
Коментуючи виступ Буяльського у фіналі Кубка України проти ФК Чернігів з Першої ліги (3:1), де хавбек відзначився дублем, Максимов зазначив, що він переживає другу молодість. Також тренер відповів, чому якийсь час навесні Віталій став запасним і виходив тільки на заміну.
«Друга молодість. Подібні питання стосовно того чи іншого гравця виникають часто. Це й не дивно, оскільки у Динамо велика обойма гравців».
Фахівець навів як приклад 36-річного вінгера киян Андрія Ярмоленка, який забив третій м'яч команди Ігоря Костюка у вирішальному кубковому поєдинку, вийшовши на заміну.
«І тренер вже обирає склад під своє бачення, враховуючи поточний стан футболістів. Вчора Ярмоленко вийшов на заміну – теж одразу рівень показав. Майстерність, як-то кажуть, не проп’єш».
- 33-річний Буяльський в цьому сезоні забив 10 голів і зробив 11 результативних передач в 36 матчах.
- Динамо наразі посідає четверте місце в чемпіонаті з 54 очками в 29 зустрічах.
- 24 травня о 13:00 кияни приймуть Кудрівку з Чернігівської області.