«Чи він точно може працювати тренером?»: Вацко розкритикував ідею замінити Реброва у збірній легендою Динамо
Український футбольний коментатор і журналіст Віктор Вацко висловив сумніви щодо доцільності можливого призначення Олега Лужного на посаду головного тренера збірної України. У своїх міркуваннях медійник запропонував тверезо оцінити таку перспективу і поставив одразу два ключові запитання.
«А які підстави є для впевненості, що Лужний, по-перше, хоче працювати тренером національної збірної України, а по-друге, найголовніше, може працювати тренером національної збірної України? З 2012 року, за останні 14 років Лужний працював головним тренером аж один сезон з Таврією», – нагадав Вацко в ефірі авторської програми на YouTube.
У сезоні-2012/13 сімферопольський клуб завершив чемпіонат України лише на 11-му місці. Вацко наголосив, що такий результат виглядає ще більш невтішно з огляду на фінансові можливості команди в той період. За його словами, тоді Таврія мала дуже серйозне фінансування, а окремі футболісти отримували зарплати на рівні 50 тисяч доларів на місяць.
«Після Таврії, після 2013 року, Лужний два сезони працював асистентом в Олександра Хацкевича в Динамо Київ. З серпня 2019 року Лужний не має тренерської практики. От тому я і задаюсь запитанням: «Ну, а він точно хоче працювати тренером? І чи він точно може працювати тренером?».
- Наступний офіційний матч збірної України відбудеться лише восени.
- 25 вересня в рамках Дивізіону B Ліги націй команда на виїзді зіграє проти Угорщини. Стартовий свисток – о 21:45 за Києвом.