«Динамо без Михавка взагалі не грає»: Кварцяний пояснив, чому Шовковський не відпустив захисника на Мундіаль
Український тренер Віталій Кварцяний в інтерв’ю для BLIK.ua поділився своєю думкою про рішення наставника Динамо Олександра Шовковського залишити захисника Тараса Михавка у розташуванні клубу та не відпустити його на чемпіонат світу серед збірних до 20 років.
«Треба тверезо дивитися на ситуацію. Динамо без Михавка взагалі не грає. Хоча у них 3000 футболістів, 77 тренерів, 20 лікарів, 30 масажистів, 102 консультанти і 55 «радників» біля Суркіса. І вони, ось ці поважні люди, не могли відпустити Михавка до збірної?».
За словами фахівця, участь у світовій першості стала б цінним досвідом для 20-річного футболіста.
«Тарас – це хороший футболіст. Можливо, на цьому турнірі він розквітнув би ще більше. А Динамо не може Оболонь обіграти, не може обіграти Олександрію й ледве повзає по полю. Михавко навпаки б відпочив, поїхавши в Чилі та показавши себе».
Кварцяний переконаний, що ФІФА/УЄФА мають зобов'язати клуби надавати своїх гравців для участі у подібних турнірах.
«Це проблема ФІФА/УЄФА, які мали зробити так, щоб клуби були зобов’язані відпускати гравців на турнір. Якщо гравець хоче поїхати, його викликає тренер збірної, то клуб не має цьому перешкоджати. Думаю, що Михайленко зі своїм штабом зуміють витиснути з футболістів все, що зможуть», — сказав Кварцяний.
Календар збірної України U-20
- 27.09.2025. Південна Корея – Україна (23:00);
- 30.09.2025. Панама – Україна (23:00);
- 03.10.2025. Україна – Парагвай (23:00).