«До таких матчів потрібно готуватися»: Буряк оцінив збірну України перед поєдинком проти Данії
Ексгравець київського Динамо Леонід Буряк вважає, що збірна України під керівництвом нового тренера Андреа Мальдери отримала гарних суперників на першому зборі. Експерт вважає, що після першого матчу синьо-жовті заслужили на позитив.
«В принципі, зіграти зі збірними Польщі та Данії – це виклик. До таких матчів потрібно готуватися. Також новий тренер у збірної України. У нього хороші відгуки. Про той результат, якого було досягнуто в поєдинку з непростим суперником Польщею, всі пишуть. Загалом, один позитив», — сказав Буряк для Sport.ua.
Також Буряк вважає, що матчі проти Польщі та Данії — гарний іспит для українців. Саме такі поєдинки змушують футболістів прогресувати, щоб в майбутньому виходити на нові рівні.
«Немає поганих матчів. Потрібно весь час добре грати. Це досить хороший рівень. І, звичайно, до цього прагнути треба, щоб назвали потім легендами і зірками. Це вартує праці».
- У неділю, 7 червня, синьо-жовта дружина поміряється силами з командою Данії. Початок матчу на «Оденсе Стедіум» (Оденсе, Данія) о 19:30 за київським часом.