Збірна України з футболу

Молодіжна збірна України втратила перемогу над Ірландією перед стартом Євро: не допомогли навіть два пенальті

Переглядів 1027
Данило Моісеєнков
Молодіжна збірна України. Фото: УАФ
Молодіжна збірна України зіграла в результативну нічию з Ірландією у товариському матчі перед початком чемпіонату Європи. Далі на команду чекає груповий етап.

Молодіжна збірна України під керівництвом Руслана Ротаня зіграла внічию з однолітками з Ірландії у товариському матчу в рамках підготовки до Євро-2023. Гра відбулася в Австрії, де й проходить навчально-тренувальний збір нашої збірної і закінчилася з рахунком 2:2.

Матч почався з досить швидкого голу української команди: півзахисник Артем Бондаренко реалізував пенальті вже на 17-й хвилині гри.

Проте піти на перерву з перевагою у рахунку нашим хлопцям не вдалося, так як на п'ятій доданій до першого тайму хвилині, Ендрю Моран зрівняв рахунок.

Наша команда знову повела у рахунку у середині другої половини гри, коли нападник Данило Сікан реалізував черговий пенальті. Це сталося на 73-й хвилині гри.

Наприкінці гри, а точніше на 82-й хвилині Ірландія зрівняла рахунок зусиллями Босуна Лавала.

• Гра проти Ірландії стала останньою для збірної України перед Євро-2023.