Новини

Арсенал без Зінченка перестріляв Барселону: відео яскравих голів у матчі каталонців та «канонірів»

Переглядів 864
Артем Жилінський
Олександр Зінченко. Колаж «Український футбол»
Лондонський Арсенал закінчив своє заокеанське турне в Сполучених Штатах Америки феєричною перемогою над іспанською Барселоною у матчі, в якому було забито вісім м’ячів.

Олександр Зінченко, як і стомільйонний новачок «канонірів» Деклан Райс, пропускали матч, але з перших хвилин вийшли Юррієн Тімбер і Кай Хавертц.

Перший тайм протистояння у Лос-Анджелесі завершився нічиєю (2:2). У Канонірів відзначилися Сака і Хаверц, у каталонців забивали Левандовські та Рафінья.

Після перерви дубль оформив Троссард. Команда Хаві відповіла влучним ударом Торреса, проте підсумкову точку в протистоянні поставив Вієйра.

Товариський матч.

Арсенал – Барселона 5:3

Голи: Сака 13, Хавертц 43, Троссард 55, Троссард 78, Вієйра 89 – Левандовський 7, Рафінья 34, Торрес 88

Не вдалось завантажити відео.

• Востаннє на поле Зінченко виходив 7 травня у грі АПЛ проти Ньюкаслу (2:0). Захисник не зіграв у жодній передсезонній грі Арсеналу.
  • Зінченко в дебютному сезоні за «канонірів» провів 33 гри, забив один гол та віддав дві результативні передачі.
  • Арсенал посів друге місце в АПЛ минулого сезону, поступившись титулом Манчестер Сіті.
  • Саме з чемпіоном «каноніри» 6 серпня розіграють Суперкубок Англії.