Новини

Арсенал за відсутності Зінченка поступився Ман Юнайтед у виставковому матчі: українець продовжує заліковувати травму

Переглядів 615
Олександр Карпенко
Олександр Зінченко - cкріншот
Минулої ночі Арсенал та Манчестер Юнайтед зустрілися в Нью-Джерсі у контрольному матчі. Поєдинок завершився з рахунком 0:2 на користь манкуніанців.

Арсенал у спарингу проти МЮ двічі пропустив у першій 45-хвилинці. На 30-й хвилині новий капітан манкуніанців Бруну Фернандеш відкрив рахунок, а сім хвилин потому перевагу Юнайтед збільшив Джейдон Санчо.

В другому таймі рахунок залишився незмінним, а потім команди потішили серією пенальті, в якій Арсенал вдруге поступився МЮ (3:5 по пен).

Український захисник Арсенала Олександр Зінченко, який полетів з командою до США, поки не зіграв жодної хвилини у складі команди Мікеля Артети з початку передсезонки через пошкодження, отримане наприкінці сезону.

• 27 серпня Арсенал проведе фінальний спаринг американського турне проти Барселони (05:30 за Києвом).
  • Зінченко в дебютному сезоні за Арсенал провів 33 гри, забив один гол та віддав дві результативні передачі.
  • Арсенал посів друге місце в АПЛ минулого сезону, поступившись титулом Манчестер Сіті.