Новини

Бордо з Ігнатенком вилетів із Кубку Франції: команда українця програла супернику Шахтаря

Переглядів 966
Дмитро Котков
Данило Ігнатенко. Фото: Google
Бордо українця Данила Ігнатенка в матчі Кубку Франції поступився з рахунком 1:2 Ренну, з яким доведеться зустрічатися донецькому Шахтарю в рамках Ліги Європи.

У рамках 1/32 фіналу Кубку Франції Бордо грав із Ренном. На гол Джоша Маджа Ренн відповів точними ударами у виконанні Бенжамена Буріжо та Жеремі Доку. До слова, з 60 хвилини, коли червону картку отримав Мпуту, Бордо грав у меншості.

На 64 хвилині на поле на заміну вийшов український півзахисник «жирондінців» Данило Ігнатенко. Але рахунок так і не змінився на табло. Ренн переміг 2:1 та пройшов далі у Кубку Франції.

Зазначимо, що у цьому сезоні наставник Бордо Давід Гайон у Кубку Франції здебільшого експериментував зі складом, а український легіонер команди звичайно грає в основі в рамках чемпіонату Франції. У поточному сезоні Ігнатенко зіграв за Бордо 18 матчів, у яких він відзначився двома голами та одним результативним пасом.

Стосовно Ігнатенка також зазначимо, що він до Бордо перейшов взимку 2022 року на повноцінній основі.

До слова, в турнірній таблиці Ліги 2 Бордо з 31 очком іде на другому місці і бореться за підвищення в класі.

Додамо, що в лютому в рамках плей-офф Ліги Європи з Ренном зіграє донецький Шахтар.