Новини

«Буде уроком для футболістів»: однозначна реакція Безсмертного на несподіваний виліт Інгульця з Кубку України

Переглядів 2365
Данило Моісеєнков
Анатолій Безсмертний. Фото: Вікторія
Головний тренер клубу Вікторія Анатолій Безсмертний, що вибив Інгулець (1:0) з 1/32 фіналу Кубку України, прокоментував перемогу своєї команди.

У вівторок, 15 серпня, Вікторія мінімально обіграла Інгулець в матчі третього попереднього раунду Кубка України із рахунком 1:0. Єдиний гол на свій рахунок записав Денис Долінський на 19-й хвилині.

Головний тренер сумської команди Анатолій Безсмертний прокоментував переможний результат.

«Загалом, суперництво пройшло в рівній боротьбі. Ми відкрили рахунок до перерви, гол був, як кажуть, із розряду трудових. Господарі перехопили ініціативу лише під завісу поєдинку.

Це буде уроком для наших молодих футболістів – завжди треба боротися до кінця. Усе ж, удалося вистояти, і Вікторія продовжує гонитву за почесним призом», – приводить слова спеціаліста пресслужба УАФ.

• Вікторія виступає у Першій лізі України. У трьох турах команда Безсмертного набрала п'ять очок.
  • Жеребкування четвертого попереднього раунду Кубку країни пройде 17 серпня, а базовою датою проведення матчів є 23 серпня.
  • Востаннє до цього сезону Кубок України було розіграно у кампанії 2020/2021. У фіналі київське Динамо перемогло Зорю з рахунком 1:0.