Новини

Чигринський врятував свою команду від поразки: українець відзначився вперше за рік

Переглядів 6120
Артем Жилінський
Дмитро Чигринський. Фото: Google
Український центральний захисник Дмитро Чигринський голом на 89-й хвилині встановив остаточний результат поєдинку чемпіонату Греції Левадіакос – Іонікос (2:2).

У дуелі аутсайдерів грецької Суперліги, що проходила під сильним дощем, Іонікос відкрив рахунок на екваторі першого тайму. А ось старт другої половини гри гості провалили, пропустивши двічі. Здавалося, що все завершиться перемогою Левадіакоса, проте своє слово сказав Дмитро Чигринський.

Саме 36-річний український захисник на 89-й хвилині забив м'яч. Цей гол став для Чигринського першим за рік. Востаннє екс-захисник Шахтаря, Барселони та збірної України забивав ще у квітні 2022 року.

Чемпіонат Греції, 30 тур

Левадіакос – Іонікос – 2:2

Голи: Єремеєфф, 50, Мехія, 56 - Фадіга, 26, Чигринський, 89

Іонікос зумів уникнути поразки, але разом із Левадіакосом перебуває у зоні вильоту. Команда Чигринського посідає 13-те місце та відстає від рятувальної зони на один бал.