Новини

Динамо оступилося у фінальній грі: Металіст 1925 на очах у Луческу відібрав очки у киян і залишився в УПЛ

Переглядів 1688
Владислав Лютостанський
Металіст 1925 – Динамо. Фото: УПЛ
У 30-му турі української Прем'єр-ліги київське Динамо зіграло з харківським Металістом 1925 на стадіоні НТК імені Баннікова. Гра закінчилася з рахунком 1:1.
  • Серія перемог Динамо з великим рахунком тривала три гри.
  • Гольова серія Динамо триває 12 ігор – 26 голів.
  • Металіст 1925 не забивав голів в УПЛ впродовж 238-х хвилин.

Сьогодні, 4 червня, в рамках 30-го туру УПЛ між собою зустрічалися київське Динамо та харківський Металіст 1925. На матчі вперше після операції особисто був присутній наставник киян Мірча Луческу.

Вже у першому таймі команди обмінялися голами. Спершу захисник Металіста 1925 Максим Жичиков у власному штрафному майданчику сфолив на нападнику Динамо Еріку Раміресі. Венесуельський нападник впевнено реалізував пенальті, розвівши м'яч та Олега Мозіля по різних кутах.

На 32 хвилині матчу захисник киян Максим Дячук порушив штовхнув у спину Владислава Островського і побачив перед собою червону картку. Харків'яни в більшості забили вже через шість хвилин. Голом відзначився Артем Габелок після скидання Островського.

Не вдалось завантажити відео.

Другий тайм поєдинку на НТК імені Баннікова пройшов без забитих голів. На 89 хвилині склади команд зрівнялися – Габелок отримав другу жовту карту та був вилучений з поля.

Таким чином харків'яни та кияни зіграли внічию.

УПЛ. 30 тур

Металіст 1925 – Динамо – 1:1 (1:1)

Голи: Рамірес, 10 – Габелок, 38.

• Динамо посіло четверте місце в чемпіонаті України, повторивши антирекорд команди Олега Блохіна в сезоні 2013/14.
  • Металісту 1925 нічия допомогла уникнути зони стикових матчів за виживання в УПЛ. Команда розташувалася 12 місці за підсумками сезону.