Новини

Дніпро-1 здолав Колос та зміцнив лідерство в УПЛ: Добвик забив тричі та очолив перегони бомбардирів

Переглядів 990
Євген Чепур
Колос проти Дніпра-1. Фото: УПЛ
Дніпро-1 переміг ковалівський Колос у матчі 12-го туру чемпіонату України з рахунком 3:1. Форвард дніпровської команди Артем Довбик оформив хет-трик та став лідером у перегонах бомбардирів.

До сьогоднішнього матчу Колос набрав 15 очок та розташувався на сьомій позиції в турнірній таблиці УПЛ. Дніпро-1 з 28 пунктами в активі – лідер чемпіонату України.

Матч розпочався із затримкою через повітряну тривогу, що тривала півтори години.

Коли гра продовжилася, то команда Кучера отримала право на пробиття пенальті через фол на Рубчинському. Вирок арбітра реалізував Довбик, забивши свій сьомий гол у чемпіонаті України.

Ковалівці не знітилися та відповіли ударом у штангу від М’якушка, а на 31-й хвилині матчу отримали право на одинадцятиметровий, яке результативно виконав Мілько.

Проте вже через п’ять хвилин Довбик вивів свою команду вперед, а на 77-й хвилині він оформив хет-трик та з дев’ятьма голами вирвався у лідери бомбардирських перегонів.

Фінальний свисток арбітра зафіксував з рахунком 3:1.

У наступному турі Колос зіграє проти київського Динамо 13-го листопада, а Дніпро-1 поміряється силами з полтавською Ворсклою.