Кривбас переміг Ворсклу та обійшов її у турнірній таблиці УПЛ у матчі з двома пенальті та трьома вилученнями

Переглядів 1024
Євген Чепур Євген Чепур
Кривбас проти Ворскли. Фото: УПЛ
Кривбас здолав полтавську Ворсклу у матчі 12-го туру чемпіонату України з рахунком 1:0. У поєдинку було вилучено трьох футболістів та призначено два одинадцятиметрових удари.

До сьогоднішнього матчу Кривбас з шістьма очками займав 14 місце у турнірній таблиці чемпіонату України. Ворскла набрала 14 залікових пунктів та знаходилася на дев’ятій сходинці.

Поєдинок було перервано вже на третій хвилині матчу через повітряну тривогу, яка тривала півтори години.

Підопічним Вернидуба пауза не пішла на користь, адже Хоченовський на сьомій хвилині гри не зміг реалізувати пенальті, а на 29-й хвилині поєдинку Понєдєльнік отримав червону картку та залишив Кривбас у меншості.

Гравець Ворскли Сефері вирішив, що команди мають грати у рівних складах та на 38-й хвилині отримав другу жовту картку за симуляцію, яка перетворилася на вилучення.

Під кінець першого тайму Ворсклу врятувала поперечина після удару Банади.

На 50-й хвилині Кривбасу вдалося вийти вперед. Голом з пенальті відмітився Капіч, а через три хвилини Ворскла отримала друге вилучення у сьогоднішній грі. Цього разу Марлісон отримав пряму червону карту.

Фінальний свисток арбітра зафіксував з рахунком 1:0.

У наступному турі Кривбас 14-го листопада зіграє проти Металіста, а Ворскла на день раніше буде протистояти Дніпру-1.