Новини

Екс-динамівець забиває дебютний м’яч в Азербайджані: Кулач допоміг перемогти своїй команді

Переглядів 207
Артем Жилінський
Владислав Кулач. Фото: ФК Динамо
Український нападник Владислав Кулач, який захищає кольори клубу Зіра, у матчі 30-го туру чемпіонату Азербайджану з Сабаїлом допоміг своїй команді здобути перемогу з рахунком 3:1.

29-річний уродженець Донецька відзначився голом на 52-й хвилині, чим започаткував майбутній виграш Зіри.

Для Кулача гол у ворота Сабаїла став першим у чемпіонаті Азербайджану в лавах Зіри. До цього він провів за свою нову команду три поєдинки без забитих м'ячів. Щоправда, у них Владислав відіграв загалом 27 хвилин.

Зіра у таблиці чемпіонату Азербайджану посідає четверте місце, маючи 41 очко після 30 ігор. Лідирує Карабах, у якого після 29 зустрічей є 77 пунктів.

Чемпіонат Азербайджану. 30-й тур

Зіра – Сабаїл – 3:1

Голи: Кулач, 52 (1:0). Ахмедзаде, 69 (2:0). Гулієва, 90 (3:0). Гоба, 90+5 (3:1).

Кулач раніше грав в Україні за Шахтар-3, Іллічівець, запорізький Металург, кам'янську Сталь, луганську Зорю, полтавську Ворсклу та Олександрію. За кордоном нападник виступав за турецький Ескішехірспор та за угорський Гонвед.