Новини

Ексзахисник Шахтаря отримав пряму червону картку у європейському чемпіонаті: в матчі зіграв відомий українець

Переглядів 945
Данило Моісеєнков
Маркіньйос Сіпріано (праворуч). Фото: Themasports
Омонія провела черговий матч чемпіонату Кіпру проти АЕЛу. Роман Безус зіграв трохи більше тайму, а колишній захисник Шахтаря Маркіньйос Сіпріано отримав червону картку.

У суботу, 16 вересня, Омонія на виїзді зіграла матч четвертого туру чемпіонату Кіпру проти АЕЛу. Поєдинок закінчився із рахунком 0:0.

У складі гостей на поле вийшли український півзахисник Роман Безус та колишній лівий захисник донецького Шахтаря Маркіньйос Сіпріано. Безус зіграв 51 хвилину, заробивши жовту картку наприкінці першого тайму. Натомість бразилець на 48-й хвилині отримав пряму червону картку за фол останньої надії.

Відео вилучення захисника:

Не вдалось завантажити відео.

Чемпіонат Кіпру. Четвертий тур.

АЕЛ – Омонія – 0:0

Вилучення: Маркіньйос Сіпріано (48')

• Після цього матчу Омонія посідає друге сходинку, маючи вісім очок і поступаючись лише Арісу, у якого дев'ять балів.
  • АЕЛ йде п'ятим – у них на рахунку сім очок.
  • Безус виступає за кіпрський клуб з 2022 року. Його угода діє до кінця нинішнього сезону (31 травня 2024 року).
  • Сіпріано залишив Шахтар навесні 2023 року, перейшовши у бразильський клуб Аваї, а вже влітку повернувся до Європи, підписавши контракт з Омонією до 2025 року.