Колишній вінгер Динамо запалюєу Бразилії: відео фантастичного голу півзахисника

Переглядів 339
Євген Чепур
Карлос Де Пена. Фото: Google
Карлос Де Пена, який раніше виступав за Динамо, відзначився забитим голом за свій нинішній клуб Інтернасьйональ у матчі проти клубу Жувентуде (2:2).

Де Пена забив гол у матчі другого туру чемпіонату бразильського штату Ріу-Гранді-ду-Сул у ворота Жувентуде.

30-річному уругвайському екс-вінгеру Динамо вдався шикарний удар із лівої ноги у дальній кут рамки суперника. Цей м'яч дозволив команді зробити рахунок 1:1 на 49-й хвилині виїзного поєдинку.

У підсумку гра завершилась із рахунком 2:2. Де Пена вийшов на поле у стартовому складі та відіграв усі 90 хвилин.

Нагадаємо, що уругваєць виступав за Динамо з 2019 по 2022 рік. Гравець приєднався до біло-синіх у статусі вільного агента.

У складі Динамо він провів 102 матчі у всіх турнірах, у яких забив 19 голів та віддав 19 результативних передач. Із киянами футболіст виграв п'ять трофеїв.

Після свого переходу в Інтернасьональ також у статусі вільного агента Де Пена зіграв за команду у 43 поєдинках, у яких забив шість голів та оформив сім асистів.