Новини

Кривбас переміг ФК Олександрія: Ротань зазнав першої поразки на чолі олександрійської команди

Переглядів 690
Павло Клименко
У суботу, 29 квітня, у поєдинку 23-го туру української Прем'єр-ліги Кривбас на своєму стадіоні приймав ФК Олександрія. Матч завершився перемогою криворізької команди з рахунком 2:1.
  • Кривбас здобув 210-ту перемогу в УПЛ.
  • Безнічийна домашня серія Кривбасу триває в УПЛ 9 ігор: шість перемог та три поразки.
  • ФК Олександрія не перемагає в УПЛ чотири матчі поспіль: три нічиїх та одна поразка.
  • Руслан Ротань уперше програв на посаді головного тренера ФК Олександрія.

Перший тайм завершився в нульову нічию за мінімуму небезпечних моментів біля воріт обох команд.

Після перерви Кривбас та ФК Олександрія забили три м'ячі на двох. На 65-й хвилині Стецьков вивів господарів уперед.

А на 81-й хвилині свій дебютний гол в УПЛ за Кривбас забив Микитишин. У компенсований час ФК Олександрія відіграла один забитий м'яч завдяки результативному удару у виконанні Мірошніченка.

Команда Юрія Вернидуба піднялася на шосте місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 31 очко. ФК Олександрія залишився на п'ятій позиції (34 очки).

У наступному турі чемпіонату України ФК Олександрія на виїзді зіграє з ФК Львів, а Кривбас день зустрінеться з Інгульцем.