Кубок України: джерело повідомило, коли УАФ може повернути турнір

Переглядів 486
Владислав Лютостанський
Кубок України. Фото: Google
Кубок України з футболу може повернутися. Турнір, який було скасовано через повномасштабне вторгнення Росії вже наступного року має шанси увійти в футбольне життя країни.

УПЛ подало в УАФ проєкт регламенту наступного сезону, в котрому присутній розіграш Кубка України. Про це повідомляє телеграм-канал ТаТоТаке.

Також джерело повідомило можливий формат змагань.

«Формула розіграшу - класична. Клуби УПЛ розпочнуть турнір з 1/16 фіналу.

Формат чемпіонату наразі залишається без змін - 16 клубів. Але тут є нюанси», - йдеться у повідомленні.

Про зазначені нюанси в форматі чемпіонату України джерело обіцяє повідомити в наступному випуску власної програми.

Нагадаємо, поточним володарем Кубка України залишається київське Динамо.

• В сезоні 2020/21 кияни перемогли луганську Зорю на стадіоні імені Романа Шухевича у Тернополі з рахунком 1:0 в додатковий час.
  • Шахтар та Динамо має найбільше перемог у турнірі – по 13.
  • Двічі вигравав Кубок України Чорноморець, по одному разу Ворскла та Таврія.