Новини

Кучерявий запалює в Шотландії: українець зробив два асисти та допоміг своїй команді розгромно перемогти

Переглядів 590
Артем Жилінський
Максим Кучерявий. Фото ФК Сент-Джонсон
Молодий український півзахисник Максим Кучерявий відзначився двома асистами за Фолкерк у матчі третього за рангом дивізіону Шотландії.

Спочатку футболіст віддав асист на 9 хвилині матчу, а наступний зробив за 6 хвилин, чим допоміг команді вирватися вперед на два м'ячі вже на 15 хвилині.

Фолкерк здобув впевнену перемогу з рахунком 4:1, а українець провів на полі усі 90 хвилин.

Максим Кучерявий грає на правах оренди за команду Ліги 1, другого дивізіону Шотландії Фолкерк. Його команда посідає друге місце у таблиці з 64 очками.

Наприкінці цього сезону гравець після оренди повернеться до Сент-Джонстона. Українець цього сезону зіграв 11 матчів, забив один гол і віддав три асисти, враховуючи сьогоднішні.