Новини

«Майстерність і хитрощі ставили суперника в глухий кут»: УЄФА назвало найкращого гравця в матчі Україна – Іспанія

Переглядів 4592
Артем Жилінський
Олександр Назаренко. Фото: УАФ
У вівторок, 27 червня, у Бухаресті відбувся матч 3-го туру Євро U-21 між збірними України U-21 та Іспанії U-21. Зустріч завершилася нічиєю, 2:2.

Найкращим гравцем поєдинку Україна – Іспанія (2:2) було визнано Олександра Назаренка. Хавбек провів на полі 72 хвилини та відзначився результативною передачею.

УЄФА пояснило своє рішення, відзначивши вінгера збірної. На думку експертів, майстерність та хитрість гравця допомогла українцям ставити захист іспанців у глухий кут.

«Він організував перший гол своєї команди, довершивши атаку чудовим навісом. Його майстерність і хитрощі регулярно ставили захисників суперника в глухий кут, а в обороні він відпрацьовував цілеспрямовано і з безумовною дисциплінованістю», - описали гру футболіста в УЄФА.

• Наша команда посіла друге місце у групі B з Іспанією, Хорватією та Румунією – фінішувала після іспанців.
  • В 1/4 фіналу підопічні Руслана Ротаня зіграють із переможцем групи D.
  • 28 червня у заключному турі Італія зіграє з Норвегією, а Франція з Швейцарією. Судячи з усього, українці зіграють з французами.
  • Команда Ротаня перетиналася із цією збірною у відбірковому етапі на Євро-2023. Наші хлопці зіграли одну гру в нічию 3:3, а іншу програли 0:5.
  • Чвертьфінальний поєдинок за участі збірної України відбудеться другого липня в румунському Клужі.
  • У цьому сезоні Назаренко зіграв за дніпрян 29 матчів, у яких він записав до свого активу один гол та чотири асисти.
  • Трансфермаркт оцінює футболіста в 800 тисяч євро.
  • Контракт з Дніпром-1 розрахований до кінця 2023 року.