«Малиновський занадто часто приймав неправильні рішення»: французькі ЗМІ оцінили гру українця проти Ланса

Переглядів 3478
Євген Чепур
Руслан Малиновський. Фото: Марсель
Французька преса оцінила дії українського півзахисника Марселя Руслана Малиновського у вчорашньому матчі 34-го туру чемпіонату Франції проти Ланса (1:2).

У суботу, 7 травня, Марсель із Русланом Малиновським поступився Лансу з рахунком 1:2. Український футболіст вийшов в основі на цей поєдинок і провів на полі 76 хвилин.

Французька преса оцінила гру Малиновського проти Лансу.

MaxiFoot - 3/10

Повернувшись до команди після травми, атакувальний півзахисник розчарував у цьому матчі. Українець не завжди грав у потрібному темпі і був занадто неточний технічно.

FootMercato - 4/10

Українець взяв участь в атаці в першому таймі, але пробив дуже неточно на 14 хвилині. Багато вступав у боротьбу і верхові м'ячі, але у нього мало що виходило. Замінений на Пайєта на 76-й хвилині, який скоротив рахунок у матчі і чинив реальний тиск до фінального свистка.

So Foot - 3/10

Ми знаємо, що час від часу він здатний покласти під поперечину велику цукерку, але на цьому все і закінчується. Несмачний кондитер, якого замінив трохи солодший Дімітрі Пайєт.

Coeur Marseillais - 3/10

У цьому матчі українцеві довелося нелегко. Він занадто часто запізнювався, втрачав м'яч і приймав неправильні рішення.

Малиновський провів за Марсель у нинішньому сезоні у всіх турнірах 18 матчів і забив два голи.

Команда українця після 34-х зіграних матчів у Лізі один посідає третю позицію в турнірній таблиці з 70 очками в активі.