Новини

Мексика перемогла Саудівську Аравію, але не змогла пробитися в плей-офф ЧС-2022

Переглядів 694
Павло Клименко
Сьогодні, 30 листопада, у поєдинку заключного туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Саудівської Аравії зустрічалася з командою Мексики. Матч завершився перемогою мексиканців з рахунком 2:1.

Перед третім туром у групі С усі чотири команди мали шанси на вихід в 1/8 фіналу ЧС-2022.

У першому таймі обидві команди намагалися забити, але важко було підійти до воріт суперника. Мексика грала інтенсивніше, але й саудити добре завершили тайм.

На 47-й хвилині Мексика відкрила рахунок. Після подачі з кутового Монтес продовжив далі на Мартіна, а той переправив м'яч повз голкіпера.

За п'ять хвилин другий м'яч влетів у ворота збірної Саудівської Аравії. Чавес зі стандарту з метрів 25 пробив точно у праву дев'ятку.

У компенсований час Саудівська Аравія забила м'яч, який уже не впливав на турнірне становище команд у групі. Відзначився Аль-Давсарі.

Збірна Мексика посіла третє місце у групі С, а Саудівська Аравія фінішувала четвертою. Обидві команди залишають чемпіонат світу.