Незважаючи на поразку: збірна Аргентини обіграла Польщу – обидві команди вийшли в 1/8 фіналу ЧС-2022

Переглядів 1297
Сьогодні, 30 листопада, у матчі третього туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Польщі зустрічалася із командою Аргентини. Поєдинок завершився перемогою аргентинців з рахунком 2:0.

Цей поєдинок був вирішальним для обох команд. І Польща, і Аргентина боролися за вихід до 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022.

У першому таймі збірна Аргентини мала перевагу і на 39-й хвилині мала чудовий шанс відкрити рахунок, але Ліонель Мессі не зміг реалізувати пенальті.

На 46-й хвилині аргентинці все ж таки забили. Макаллістер ударом зльоту з меж штрафного майданчика відправив м'яч у сітку за допомогою рикошету від лівої стійки.

На 67-й хвилині другий м'яч влетів у ворота збірної Польщі. Альварес забив з асиста Фернандеса ударом із центру штрафного майданчика.

Аргентина (шість очок) посіла перше місце у групі С і вийшла до 1/8 фіналу чемпіонату світу. Збірна Польщі (чотири очки) також пробилася у плей-офф турніру завдяки додатковим показникам.

У 1/8 фіналу збірна Аргентина зустрінеться з Австралією, а ось Польща зіграє проти збірної Франції.