Новини

Мессі та Кривцов: легенда особисто з українцем відсвяткував свій дебютний гол за Інтер Маямі – спільне фото

Переглядів 10141
Данило Моісеєнков
5 голосів
Сергій Кривцов і Ліонель Мессі. Фото: Getty Images
Український центральний захисник Інтер Маямі Сергій Кривцов привітав новачка команди Ліонеля Мессі із дебютним голом за американський клуб, який до того ж став переможним.

Легендарний аргентинський нападник Ліонель Мессі зіграв дебютний матч за Інтер Маямі і на четвертій компенсованій хвилині ефектним ударом зі штрафного забив переможний гол американської команди у ворота мексиканського Крус Асуль (2:1).

Поєдинок відбувся 21 липня в рамках групової стадії Кубка ліги Північної та Центральної Америки.

Український захисник Сергій Кривцов, який перейшов до Інтера в січні з донецького Шахтаря, особисто відсвяткував взяття воріт із аргентинцем.

Сергій провів на полі 90 хвилин ігрового часу, а форвард вийшов на заміну за рахунку 1:0 на 54-й хвилині зустрічі.

• 32-річний Кривцов провів за Інтер Маямі 22 матчі у всіх турнірах і забив один гол.
  • Контракт українського захисника з американським клубом дійсний до кінця 2024 року.
  • Наступний матч команда Мессі і Кривцова проведе вдома 25 липня проти Атланти в рамках Кубка ліги Північної і Центральної Америки.