Новини

Мессі вивів Інтер Маямі до 1/8 фіналу Кубка ліг: відео матчу Кривцова з ексзірками Барселони

Переглядів 842
Артем Жилінський
Сергій Кривцов та Ліонель Мессі. Фото: Інтер Маямі
Сьогодні вночі Інтер Маямі українського центрального оборонця Сергія Кривцова обіграв Орландо Сіті із рахунком (3:1) в матчі 1/16 фіналу Кубка ліг та здобув путівку до наступної стадії змагання.

Український 33-річний захисник Сергій Кривцов та головна зірка господарів поля Ліонель Мессі провели на полі усі 90 хвилин.

Аргентинський нападник відкрив рахунок на старті зустрічі, проте гості вирівняли становище ще до перерви.

Другий тайм знову розпочався із забитого голу. Команду Кривцова вивів вперед Хосеф Мартінез, а крапку у цій зустрічі поставив Мессі. В середині другої половини гри аргентинець не залишив шансів голкіперу гостів та з декількох метрів розстріляв ворота опонентів.

Кубок ліг 2023. 1/16 фіналу, 3 серпня

Інтер Маямі – Орландо Сіті – 3:1

Голи: Мессі, 7, 72, Хосеф Мартінес, 51 (пен) – Араухо, 17.

▶️Переглянути відеоогляд матчу 1/16 фіналу Кубка ліг команди Кривцова можна за ПОСИЛАННЯМ

• 32-річний Кривцов провів за Інтер Маямі 23 матчі у всіх турнірах і забив один гол.