Новини

Мудрик другу гру поспіль став найкращим у складі Челсі: відомо, яку оцінку отримав українець за програний матч Вест Гему

Переглядів 40705
Дмитро Котков
8 голосів
Михайло Мудрик. Фото: Google
Український футболіст Михайло Мудрик зіграв другий тайм у поєдинку другого туру Прем'єр-ліги Англії проти Вест Гема. За цей матч українець отримав оцінку 6,3.

20 серпня в рамках другого туру АПЛ Вест Гем переграв у лондонському дербі Челсі з рахунком 3:1. На гол Чуквуемеки «молотобойці» відповіли точними ударами у виконанні Агерда, Антоніо та Пакети.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов на поле по перерві, замінивши Чуквуемеку. Результативними діями українець не відзначився, але другий матч поспіль став у складі «аристократів» кращим за одним показником.

Мудрик, як і в минулому поєдинку проти Ліверпуля (1:1), отримав найкращу оцінку серед гравців Челсі, які вийшли на заміну. Портал WhoScored оцінив гру українського збірника в 6,3 бали.

• Челсі після двох стартових турів з одним очком в активі посідає 15 місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги Англії.
  • У серпні Челсі також зіграє проти Лутона в рамках АПЛ (25.08) та проти Вімблдона в рамках Кубку ліги (30.08).