Челсі з Мудриком на полі програв Вест Гему: перша поразка Почеттіно після повернення в АПЛ

Переглядів 2128
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Челсі зазнав поразки від Вест Гема у виїзному поєдинку другого туру АПЛ. Лондонське дербі завершилося з рахунком 3:1 на користь «молотобійців».

План Челсі на гру зламав швидкий гол Аґерда на сьомій хвилині. В середині першого тайму «сині» відповіли голом у виконанні Чуквуемеки.

До перерви Челсі міг забивати вдруге, однак капітан команди Фернандес не зміг реалізувати 11-метровий, який парирував Ареоля.

Наприкінці першого тайму автор голу у складі Челсі отримав пошкодження, яке змусило менеджера Маурісіо Почеттіно кинути в бій Михайла Мудрика.

Українець отримав у розпорядження весь другий тайм, однак за його присутності на полі Вест Гем завдяки індивідуальним діям Антоніо відзначився другим голом.

Вест Гем заключний відрізок матчу догравав вдесятьох після того, як автора першого голу Аґерда було вилучено з поля.

В час, що залишився, Челсі кинув у бій всіх наявних атакувальних гравців, однак їм так і не вдалося відзначитися у воротах Челсі.

У компенсований час дебютант Челсі Кайседо привіз пенальті, яке реалізував Пакета. 3:1 – Вест Гем перемагає Челсі.

• В наступному, третьому турі АПЛ, Челсі вдома прийматиме Лутон. Поєдинок заплановано на 25 серпня. Початок о 22:00 за Києвом.
  • Вест Гем 26 серпня гратиме з Брайтоном екстренера донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі. Гра розпочнеться о 19:30.