Новини

«Мудрик може тероризувати оборону»: відео моменту, в якому вінгер Челсі знущався з ветерана Брайтона

Переглядів 2126
Артем Жилінський
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Михайло Мудрик зміг не лише відзначитись результативною передачею у матчі Челсі – Брайтон (1:2) у 31-му турі АПЛ, а й показати свою неймовірну швидкість.

Михайло Мудрик відіграв усі 90 хвилин у домашньому поєдинку Челсі з Брайтоном (1:2) у чемпіонаті Англії.

На 13-й хвилині поєдинку українець зміг віддати результативну передачу на Конора Галлахера, проте перед цим запам'ятався ще одним класним епізодом.

На четвертій хвилині гри Мудрик показав свою реактивну швидкість і випередив на фланзі 31-річного правого захисника Брайтона Йоела Велтмана.

Бідолашному нічого не залишалося, як просто зносити вінгера. Ціною жовтої картки нідерландець все ж таки не дозволив Мудрику вийти віч-на-віч з голкіпером.

Цей момент не залишився непоміченим для видання GIVEMESPORT. Журналісти впевнені, що такий натиск українця стане в нагоді Челсі в майбутніх матчах.

«Можна сказати, що це був лише поодинокий момент у поганій грі Челсі, але Мудрик може тероризувати оборону та стати ключовим гравцем наступного сезону», – написали автори.

Нагадаємо, що Мудрик у 11 матчах за Челсі зробив дві результативні передачі.