Челсі втратив перемогу над Брайтоном: Мудрик провів перший повний матч в АПЛ

Переглядів 979
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Челсі поступився Брайтону в домашній грі 31 туру АПЛ. Поєдинок на «Стемфорд Бридж» завершився з рахунком 1:2 на користь гостей.

Головний тренер Челсі Френк Лемпард дав шанс проявити себе Михайлу Мудрику, який вперше вийшов в основі з появою нового тренера.

Початок гри складався для Челсі за оптимістичним сценарієм. на Мудрик на 14-й хвилині розігнав атаку та віддав передачу на Галлахера, який наважився на дальній постріл, який з допомгою рикошету вивів Челсі вперед.

До перерви гості змогли вирівняти становище на табло. На 42-й хвилині Велбек після того, як вимушено поміняв Фергюсона ударом головою відновив паритет на табло.

По перерві Брайтону вдалося забити вдруге – Енкісо наважився на дальній удар, який не залишив шансів Ааррісабалазі врятувати Челсі від пропущеного голу.

В час, що залишився, Челсі так і не вдалося уникнути третьої поразки в трьох матчах під керівництвом Лемпарда. Фінальний свисток зафіксував вольову перемогу Брайтона з рахунком 2:1.