Новини

«Не далася легко»: Ковпак висловився про дебютну перемогу ЛНЗ в УПЛ у матчі з Минаєм

Переглядів 865
Віктор Глухенький
Олександр Ковпак. Фото: ЛНЗ
Головний тренер черкаського ЛНЗ Олександр Ковпак прокоментував впевнену перемогу своїх підопічних над Минаєм в другому турі УПЛ (3:0).

Олександр Ковпак залишився задоволений діями гравців своєї команди в поєдинку проти закарпатського Минаю.

«Наші заміни дуже якісно посилили гру та сприяли такому результату. Команда виконала все, що домовлялися.

Перемога не далася легко, якщо судити лише за рахунком. Нам допоміг гол у роздягальню. Після перерви Мінай перейшов на гру із чотирма захисниками».

Також керманич ЛНЗ доволі детально розповів про кадрову ситуацію у таборі команди.

«Ковальов та Рибалка травмовані. Сергій 70 хвилин матчу з Чорноморцем відіграв зі зламаною стопою.

Максим пройшов із нами збори, але проблеми з ахіллом давали знати про себе. Вирішили, що треба вилікуватись на 100%», – сказав Ковпак в післяматчевому інтерв'ю у ефірі «УПЛ ТВ».

• В наступному, четвертому турі української Прем’єр-ліги ЛНЗ на виїзді зустрінеться з Кривбасом.
  • Поєдинок в Кривому Розі заплановано на 13 серпня. Початок гри о 17:00.