Новини

Маліновський оформив хет-трик за збірну України U-19 на Євро-2023 з футзалу: наша команда перемогла словенців та очолила групу

Переглядів 1311
Артем Жилінський
бірна України U-19 з футзалу. Фото: UEFA
Збірна України упевнено перемогла команду Словенії в матчі другого туру групового етапу Євро-2023 U-19. Наша команда зіграє вирішальний матч з Фінляндією.

Українська команда розпочала гру дуже впевнено – вже на 2-й хвилині Андрій Маліновський відкрив рахунок у поєдинку.

Словенія спробувала відповісти, і Андрея Скріньяр вразив поперечку воріт України. Синьо-жовті подвоїли свою перевагу завдяки точному удару Андрія Федика.

На початку другого тайму Руїс відзначився голом для Словенії, але Андрій Маліновський швидко відновив розрив у два голи та вразив ворота ще двічі, оформивши хет-трик. Словенці змогли забити ще гол під кінець гри, і підсумковий рахунок став 2:4 на користь України.

• В результаті Україна здобула три очки та очолила групу B за різницею забитих м'ячів.
  • Італія і Словенія також мають по три очки.
  • Вирішальний матч за вихід з групи Україна проведе 6 вересня проти Фінляндії.