Новини

Переможне повернення Неймара: збірна Бразилії знищила Південну Корею у 1/8 фіналу ЧС-2022

Переглядів 740
Павло Клименко
Неймар. Фото: ФІФА
Сьогодні, 5 грудня, у матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 збірна Бразилії зустрічалася із командою Південної Кореї. Поєдинок завершився впевненою перемогою бразильців із рахунком 4:1.

Усі м'ячі гравці збірної Бразилії забили у першому таймі. Додамо, що один із м'ячів у ворота збірної Південної Кореї забив Неймар, який відновився після травми. Перед цим зірковий форвард пропустив два поєдинки на ЧС-2022.

Також за бразильців відзначились Вінісіус Жуніор, Рішарлісон та Лукас Пакета.

У другому таймі гравцям Південної Кореї вдалося забити гол престижу. Сін Хо Пек дістався м'яча і дуже сильним ударом пробив здалеку, голкіпер бразильців був не готовий до такого розвитку подій.

Голи цього матчу можна переглянути в Телеграм-каналі Fanday.net.

У 1/4 фіналу Бразилії доведеться битися за путівку до півфіналу з фіналістами минулого чемпіонату світу – збірною Хорватією, яка сьогодні у серії пенальті вибила японців. Матч відбудеться 9 грудня та розпочнеться о 17:00.