Новини

«Після тривоги добре розпочали»: Михайличенко висловився після матчу Шахтаря з ФК Олександрія

Переглядів 540
Євген Чепур
Богдан Михайличенко. Фото: Шахтар
Захисник донецького Шахтаря Богдан Михайличенко, який відзначився дебютним голом за «гірників» у вчорашньому матчі проти Олександрії, прокоментував поєдинок чемпіонату України.

Матч десятого туру української Прем'єр-ліги між Шахтарем та Олександрією відбувся вчора на «Арені Львів» та завершився внічию (2:2).

Наприкінці першого тайму, за рахунку 0:1 на користь гостей, поєдинок було перервано через сигнал повітряної тривоги.

Захисник донецької команди Михайличенко вважає, що після повітряної тривоги Шахтар заграв краще.

«Повітряна тривога додала нам впевненості. Після неї ми дуже добре розпочали, забили швидкий гол. Під час тривоги ми сиділи у роздягальні, розбирали з тренерами деякі ситуації.

Команда добре грала, але, на жаль, ми не взяли три очки. Уся команда розчарована. Тож готуватимемось далі.», – сказав Михайличенко прес-службі Шахтаря.

Не вдалось завантажити відео.

25-річний Михайличенко перейшов до Шахтаря з бельгійського Андерлехта у літнє трансферне вікно і провів за «гірників» 11 матчів, у яких забив один гол і зробив чотири асисти.

Шахтар набрав 20 очок у восьми поєдинках і посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ.