Шахтар у меншості втратив вольову перемогу над Олександрією: матч у Львові тривав понад три години

Переглядів 1652
Шахтар – Олександрія. Фото: УПЛ
Шахтар втратив очки у поєдинку проти Олександрії в рамках десятого туру УПЛ. Матч на стадіоні «Арена Львів» завершився з рахунком 2:2.

Підопічним Юрія Гури вдалося здивувати суперника швидким голом у виконанні Андрія Цурікова на п'ятій хвилині зустрічі. Хавбек наважився на удар у ближній кут, який заскочив зненацька голкіпера Шахтаря Анатолія Трубіна.

Олександрія зберігала перевагу в рахунку до 40-ї хвилини, після чого пролунала сирена повітряної тривоги, яка перервала матч на півтори години. Після поновлення гри Шахтар у першій атаці на ворота Олександрії зрівняв рахунок – Лукас Тейлор знайшов у штрафному суперника Богдана Михайліченка, який переправив м'яч у сітку воріт Олега Білика.

Після невеликої перерви другий тайм розпочався з неприємностей для Шахтаря. Спочатку Тейлор на 57-й хвилині заробив вилучення за друге попередження у матчі, а за десять хвилин «помаранчево-чорні» втратили Олександра Зубкова, який потягнув задню поверхню стегна.

Наприкінці матчу Шахтар в одній з контратак вдруге відзначився у воротах Олександрії – Мудрик на швидкості втік від суперника, переграв голкіпера та влучно пробив незахищений кут воріт гостей.

Граючи в більшості Олександрія знайшла в собі сили відігратися. На 87-й хвилині Олександр Демченко провів другий гол Олександрії у цій зустрічі, встановивши підсумковий рахунок у матчі – 2:2.

В наступному турі Шахтар гратиме проти Інгульця, а Олександрія поміряється силами з Колосом. Обива поєдинки будуть зіграні 5 листопада.