Новини

Потенційний суперник Динамо полює на Малиновського: повернення Руслана до Італії – під питанням

Олександр Карпенко
808
Руслан Малиновський. Фото ФК Марсель
Торіно програє конкуренцію Бешикташу за Руслана Малиновського. Хавбек Марселя та збірної України вдруге за півроку може змінити клуб.

Бешикташ, який може зустрітися з Динамо у плей-офф раунді кваліфікації ЛК, на даний момент ближче до трансферу Малиновського, повідомляє TUTTOmercatoWEB,

Бешикташ запропонував Марселю 1,5 мільйона євро з опцією викупу за 7,5 мільйона євро. При цьому сторони ще не сідали за стіл переговорів.

Торіно поки що не зробив жодних конкретних кроків щодо Малиновського. Менеджмент туринців наразі заклопотаний перемовинами з Вест Гемом стосовно викупу півзахисника Ніколи Влашича.

Сам Малиновський не проти повернутися до Серії А та  попрацювати під керівництвом наставника Торіно Івана Юрича.

  • Малиновський перейшов до Марселя з Аталанти в січні цього року. У 23 матчах він відзначився двома голами та одним асистом;
  • Контракт українця з Олімпіком дійсний до 30 червня 2026 року. Transfermarkt оцінює Малиновського в 15 мільйонів євро.