Новини

Шахтар на виїзді розгромив Кривбас і вийшов на перше місце в УПЛ: відео голів гравців «гірників»

Переглядів 4097
Павло Клименко
Шахтар розгромив Кривбас. Фото: ФК Шахтар
У неділю, 12 березня, у матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги криворізький Кривбас на своєму стадіоні приймав донецький Шахтар. Поєдинок завершився впевненою перемогою гостей з рахунком 3:0.
  • 650-й матч Кривбасу в УПЛ, в якому криворіжці можуть пропустити 800-й гол (перший у матчі).
  • Гольова серія Шахтаря в УПЛ продовжується 15 ігор – 43 голи.
  • Безнічийний серіал Кривбасу триває в УПЛ 11 матчів: 6 перемог та 5 поразок.
  • Підопічні Ігора Йовічевіча з різних клубів можуть забили 150-й гол в УПЛ (другий у матчі).

У першому таймі гра пройшла майже без небезпечних моментів. Шахтар мав пару шансів відкрити рахунок, але не вистачило точності у завершальній стадії атак.

А от у другому таймі Шахтар вже не пробачив Кривбасу. На 58-й хвилині «гірники» відкрили рахунок. Судаков змістився з флангу в центр і вбив м'яч у ближню дев'ятку. Гарний гол, шансів у Сарнавського не було.

▶️ Відео голів Шахтаря у ворота Кривбасу дивіться у телеграм-каналі FanDay

Наприкінці поєдинку ще два м'ячі влетіли у ворота господарів. На 80-й хвилині дебютний гол за Шахтар забив Келсі, а за чотири хвилини Криськів відібрав м'яч у захисника і викотив Шведу під удар по порожніх воротах.

Таким чином, Шахтар набрав 39 очок та вийшов на перше місце у турнірній таблиці УПЛ. Кривбас розташувався на сьомому рядку, маючи у своєму активі 21 очко.