Довбик в тіні Буяльського: Динамо взяло реванш у лідера чемпіонату Дніпра-1

Переглядів 1640
Дніпро-1 - Динамо. Фото: УПЛ
У центральному матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги зійшлися претенденти на чемпіонство Дніпро-1 та Динамо. Поєдинок лідерів УПЛ закінчився мінімальною перемогою киян.

Дніпро-1 до цього матчу підходив на першому місці в чемпіонаті України, маючи однакову кількість очків, як і Шахтар - 36. Динамо відставало від когорти лідерів на п'ять балів, але варто зазначити, що кияни зіграли на матч більше ніж дніпряни.

Цікаво, що в першому колі матч цих команд закінчився розгромною перемогою підопічних Кучера з рахунком 3:0 над столичною командою.

Перший гольовий момент мав Артем Довбик, адже після помилки центрального захисника Динамо Дячука нападник Дніпра-1 вийшов на ударну позицію, проте голкіпер киян Нещерет відіграв надійно.

Дніпро-1 знову мав чудовий момент для того, щоб вийти вперед. Швидка та вертикальна атака вивела Піхальонка на ударну позицію, проте хавбек не зміг правильно влучити по м'ячу.

Динамо повело у рахунку на 41-й хвилині. Віталій Буяльський скористався безглуздою передачею правого захисника Дніпра-1 Хайнера та виконав влучний удар у нижній кут воріт.

Відео голу Буяльського можна переглянути в телеграм-каналі FanDay

На перерву команди пішли за мінімальної переваги киян.

Другий тайм проходив у суцільній боротьбі. Команди не могли пройти захист один одного і моментів майже не з'являлося. Команди більше не забивали.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Динамо.

Таким чином кияни набрали 33 очки, а Дніпро-1 залишився з 36 балами.

Наступну гру Дніпро-1 проведе проти рівненського Вереса, а Динамо зіграє проти луганської Зорі.