Новини

Скандальні епізоди сьомого туру УПЛ: Комітет арбітрів УАФ виніс вердикт резонансному матчу Олександрія – Минай

Переглядів 1490
Данило Моісеєнков
Олександрія – Минай. Фото: УПЛ
Комітет арбітрів Української асоціації футболу пояснив суддівські рішення в матчах сьомого туру УПЛ. Зокрема, комітет висловився щодо епізоду в зустрічі Олександрії та Миная (1:1).

Суддівський комітет УАФ дав офіційні пояснення щодо деяких спірних рішень арбітрів в матчах сьомого туру УПЛ.

• Кривбас – Верес (2:1): на 32-й хвилині мав бути пенальті без картки замість штрафного удару з жовтою карткою
  • Шахтар – Оболонь (1:0): на 54-й хвилині не було фолу, натомість арбітр призначив штрафний удар
  • ЛНЗ – Рух (2:1): рішення судді зарахувати гол господарів було правильним
  • Олександрія – Минай (1:1): арбітр мав продовжити гру замість того, щоб дати фінальний свисток

З цього приводу були також приведені детальні пояснення, чому суддя матчу Олександр Шандор допустив помилку.

«Було дозволено виконати кутовий на 90+7-й хвилині, й оскільки м'яч було подано до середини штрафного майданчика, згідно з рекомендаціями, гра повинна була продовжуватися до того часу, допоки м'яч було б вибито за межі штрафного або поля.

У цьому випадку арбітр помилився та свиснув, коли м'яч ще перебував у штрафному майданчику (можливо, він хибно вважав, що він вийшов за лінію воріт), він повинен був дати можливість закінчити дії».

Відео цього епізоду:

Не вдалось завантажити відео.

• Нагадаємо, що за підсумками семи турів УПЛ, лідером чемпіонату є Шахтар, який набрав 17 очок у семи матчах.
  • У топ-4 також йдуть Кривбас (14 балів), Чорноморець та Полісся (по 12).
  • Наступний тур стартує у п'ятницю, 22 вересня, з матчу Оболоні проти Вереса, який розпочнеться о 17:00.