Новини

«У нас вже є Мбаппе»: реакція фанатів Челсі на дебютний гол Мудрика у складі лондонської команди

Переглядів 3407
Дмитро Чорнобай
Михайло Мудрик. Колаж: Український футбол
Український 22-річний вінгер Михайло Мудрік забив свій перший гол за Челсі. Сталося це у товариському матчі з Брайтоном (4:3) під час американського турне.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик відіграв весь другий тайм товариського матчу між Челсі та Брайтоном (4:3) та зміг відзначитися одним голом на 65-й хвилині. Разом із Ніколасом Джексоном вони удвох у пас розірвали оборону суперника, після чого наш футболіст влучно вразив кут воріт команди Де Дзербі.

Фанати лондонців у соціальних мережах висловлюють своє захоплення грою Михайла, хоч і у товариському поєдинку:

Anveerkhosa: «Кому потрібен Мбаппе? У нас вже є».
Linqwa: «Мудрик я шалено радий за тебе. Це тільки початок твоєї величі».
chelsea._.army: «У цьому сезоні Мудрик буде сяяти в іграх».
kennyy.333: «Ми будемо насолоджуватися швидкістю цього хлопця в наступному сезоні».
niqqi_o: «Мудрик зробив мою ніч. Побудуйте команду навколо Мудрика, Нкунку та Джексона».
Wesley: «Мудрик змусив ненависників замовкнути».

• Наступний поєдинок у рамках турне Челсі проведе з Ньюкаслом (27.07).
  • Також команда Мудрика зустрінеться з Фулгемом (30.07) і дортмундською Боруссією (03.08).
  • Сезон АПЛ для синіх розпочнеться 13 серпня домашнім матчем проти Ліверпуля.
  • Мудрик після трансферу у січні цього року провів 17 матчів за англійський клуб, в яких віддав дві результативні передачі.